Pod koniec 2007 roku grupa ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej założyła Spółkę FuturaDom.

Misją stało się realizowanie energooszczędnych budynków mieszkalnych o nowoczesnej architekturze, przy użyciu nowatorskich technologii. Dzięki temu, że firma od początku swojej działalności stawiała na zaspokajanie indywidualnych potrzeb, każdego roku notuje stały wzrost popularności wśród Klientów otwartych na nowoczesne rozwiązania i poszukujących wysokiej jakości produktów. Poprzez połączenie tradycyjnych metod budowania z innowacyjnymi systemami grzewczymi, FuturaDom zaprojektuje i wybuduje dom nie tylko energooszczędny i pasywny ale nawet zero i plus energetyczny.

Domy energooszczędne, gotowe domy kanadyjskie, domy pasywne, gotowe domy prefabrykowane, domy szkieletowe.
Projekty, realizacja – Łódź i cała Polska.

W obecnych czasach na rynku budowlanym w Polsce potencjalny Inwestor może poczuć się nieco zdezorientowany, zagubiony.

Dostępne są różne technologie budowania domów, a każda przedstawiana
jest jako ta najlepsza.

Zaczynając od składanych na placu budowy “kanadyjczyków”, przez profesjonalne firmy proponujące prefabrykowane elementy, z których powstają szybkie w montażu i energooszczędne domy gotowe, kończąc na tradycyjnych – murowanych.

Potrzeba wiele czasu by kolejno porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, porównać chociażby podstawowe technologie… a jeszcze więcej uwagi by dostrzec te najważniejsze dla Nas cechy i podjąć właściwą decyzję.

Po wielu takich spotkaniach, długich dyskusjach pozostają nam wątpliwości z którymi zostajemy praktycznie sami.

Kogokolwiek poprosimy o radę każdy zaproponuje nam swój własny produkt jako najtańszy, najlepszy, niezastąpiony…

Zamiast odwiedzać dziesiątki firm budowlanych i biur projektowych zapraszamy na spokojną rozmowę, podczas której rozwiejecie Państwo swoje ostatnie wątpliwości, dotyczące technologii i projektu. Znajdziecie Państwo chętnych do pomocy i życzliwych ludzi, którzy zaproponują koncepcję domu, jak również zrealizują Państwa projekt w wybranej technologii.

Zadzwoń lub umów się na bezpłatną 15 minutową konsultację

PISZĄ O NAS

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this