domy prefabrykowane

Technologia domów prefabrykowanych wyróżnia się pośród innych technologii wieloma zaletami, z których główne to:

  1. Wysoka jakość i dokładność wykonania poszczególnych elementów produkowanych w idealnych warunkach hali fabrycznej. Na placu budowy odbywa się jedynie montaż wcześniej przygotowanych w fabryce elementów. Uniezależnia to proces budowy od warunków atmosferycznych panujących podczas montażu.
  2. Maksymalnie krótki czas produkcji i montażu umożliwia osiągniecie zaledwie w kilka dni, gotowego z zewnątrz budynku. Jako jedyna technologia pozwala na bezpieczne zamieszkanie w gotowym domu w kilka miesięcy od rozpoczęcia całego procesu budowy.
  3. Doskonałe właściwości termoizolacyjne budynku osiągane są dzięki wykonaniu przegród zewnętrznych prawie wyłącznie z materiałów izolacyjnych.
  4. Zastosowanie usztywniających płyt poszycia ścian, stropów i dachów powoduje uzyskanie bardzo dobrej stabilności tych elementów co umożliwia bezpieczne budowanie domów np. na terenach szkód górniczych lub aktywnych sejsmicznie. Trwałość domów prefabrykowanych przy zachowaniu reżimu technologicznego wynosi przynajmniej 100 lat.
  5. Wykorzystując technologię domów prefabrykowanych możliwe jest zrealizowanie prawie każdego projektu od domów o klasycznej architekturze po ultra nowoczesne budynki z przeszklonymi fasadami I otwartymi przestrzeniami.
  6. Proces powstawania domu poczynając od koncepcji aż do całkowitego wykończenia jest bardzo przyjazny inwestorowi z uwagi na możliwość zrealizowania wszelkich zaplanowanych podczas projektowania rozwiązań. Oznacza to, że Inwestor ma całkowitą pewność, iż wszelkie uwagi i uzgodnienia z architektem znajdą wierne odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Domy prefabrykowane – wybór technologii prefabrykowanej jest bardzo trafny z punktu widzenia Inwestorów, którzy posiadają jasną wizję swojego przyszłego domu, mają zapewnione jego finansowanie, chcą szybko I bezstresowo przebrnąć przez wszelkie procedury formalne oraz proces budowy domu. Oferowana gwarancja sięgająca nawet kilkudziesięciu lat również przemawia za wyborem właśnie tej technologii do budowy wymarzonego domu.

Futuradom – domy prefabrykowane – projekty i realizacja – Łódź i cała Polska

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this