Napisz do nas...

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Posiadam projektSzukam Projektu

Posiadam działkęSzukam działki

Lokalizacja działki (wymagane)


Skąd się o nas dowiedziałeś:

internetpolecenie znajomychtargibaner reklamowy

inne źródło:

Temat

Treść wiadomości

KLAUZULA RODO

Wypełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OJ L 119, 4.5.2016, p. 1–88) chcemy poinformować, że realizacja obsługi zapytań wiąże się z koniecznością przetworzenia Państwa danych osobowych.
Aby zapewnić Państwu pełną kontrolę nad sposobem wykorzystania Państwa danych osobowych przekazujemy następujące informacje:
Administratorem Państwa danych osobowych jest firma FuturaDom Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu przy ul. Sienkiewicza 17, zwana dalej Administratorem. Administrator przetwarza tylko takie dane osobowe, które Państwo sami przekazali i wykorzystuje je jedynie w celach marketingowych, ofertowych oraz ewentualnym późniejszym przygotowaniu umowy. Przetwarzane dane nie będą udostępniane innym odbiorcom.
Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Podanie danych jest niezbędne do przygotowania oferty. W przypadku niepodania danych, niemożliwe jest wysyłanie materiałów reklamowych oraz ofert.
FuturaDom Sp. z o.o. gwarantuje każdej osobie, której dane przetwarza prawo dostępu do danych jej dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia ich przetwarzania. Osoba taka może też skorzystać z prawa sprzeciwu, prawa do przeniesienia danych, które będą miały postać elektroniczną oraz prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Dane Państwa będą przechowywane przez Administratora i będą mogły być archiwizowane na zasadach przewidzianych przez prawo obowiązujące lub przemawiał będzie za tym prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wymienionych celach i zakresach przez FuturaDom Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu w celu przesyłania / przekazywania treści marketingowych na adres e-mail i numer telefonu podany w formularzu kontaktowym. Oświadczam że podaję dane dobrowolnie i są one prawdziwe.

Nowoczesna
izolacja.

STEICOzell

Termoizolacja z naturalnych włókien drzewnych
do wypełniania pustych przestrzeni w przegrodach
budowlanych.

Skontaktuj się z nami
Nasi eksperci przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

IMIĘ I NAZWISKO *

ADRES E-MAIL *

WIADOMOŚĆ

* Pola obowiązkowe

Zapoznałem się z informacjami o administratorze
i przetwarzaniu danych

STEICOzell – Termoizolacja z naturalnych włókien drzewnych

Elastyczna i bezspoinowa.

Jak to działa?

W celu uzyskania warstwy termoizolacyjnej włókna są wdmuchiwane pod wysokim ciśnieniem do zamkniętych przestrzeni. Podczas aplikacji przestrzenie te zostają dokładnie wypełnione materiałem termoizolacyjnych. Dzięki temu STEICOzell sprawdza się zarówno przy perfabrykacji (np. elementów ściennych), jak i podczas prac wykonawczych bezpośrednio na placu budowy.

Aby uzyskać stałe właściwości termoizolacyjne przez dziesiątki lat, materiał musi zachować swoją formę i objętość. Podczas wdmuchiwania STEICOzell dochodzi do trójwymiarowego zaklinowania się poszczególnych włókien drzewnych. Nawet przy niewielkiej gęstości objętościowej daje to gwarancję braku osiadania przy bardzo dużej elastyczności.

Wysoka jakość

Włókna drzewne produkowane zgodnie z niemiecką aprobatą techniczną AbZ Z-23.11-1120 z bieżącą kontrolą jakości.

Certyfikat odporności ogniowej

STEICOzell może być stosowane w elementach zewnętrznych o klasie zagrożenia 0, w budownictwie drewnianym i przy produkcji prefabrykatów zgodnie z warunkami niemieckiej aprobaty technicznej Z-23.11-1120.

Perfekcyjna ochrona

Dzięki otwartej dyfuzyjnie strukturze STEICOzell posiada właściwości regulujące wilgotność i przyczynia się do uzyskania optymalnego pod względem biologii budowli klimatu mieszkalnego

Dlaczego wełna drzewna?

Materiał termoizolacyjny o nieograniczonych możliwościach

Przy termoizolacji budynku z STEICOzell nie ma znaczenia, czy elementy konstrukcyjne są dostosowane do standardowych rozmiarów materiałów izolacyjnych. Także elementy instalacji znajdujące się wewnątrz przegród budowlanych można zaizolować cieplnie bez większego nakładu pracy, poprzez wdmuchiwanie materiału izolacyjnego.

Przyjemny klimat pomieszczeń przez cały rok

Dzięki otwartej dyfuzyjnie strukturze STEICOzell posiada właściwości regulujące wilgotność i przyczynia się do uzyskania optymalnego pod względem biologii budowli klimatu mieszkalnego. Dzięki dużej zdolności gromadzenia ciepła STEICOzell przeciwdziała przenikaniu ciepła do budynku podczas letnich upałów. Efekt: przyjemny chłód w najgorętsze dni, przytulne ciepło w środku zimy.

Materiał termoizolacyjny o nieograniczonych możliwościach

Wykonaniem termoizolacji wdmuchiwanej STEICOzell zajmują się wyłącznie odpowiednio przeszkoleni partnerzy i licencjonowani wykonawcy. Profesjonalne szkolenia oraz stała kontrola jakości MPA NRW są gwarancją niezmiennie wysokiej jakości uzyskiwanej zarówno podczas produkcji, jak i podczas prac wykonawczych. STEICOzell dostarczane jest w sprasowanej postaci, w workach.

Dbałość o ekologię
niezależnie potwierdzona

Drewno wykorzystywane w produkcji STEICOzell pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów i jest niezależnie certyfikowane zgodnie z przepisami FSC®.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Zostaw nam swoje dane aby otrzymać naszą ofertę

IMIĘ I NAZWISKO *

FIRMA*

TELEFON

ADRES E-MAIL *

WIADOMOŚĆ

* Pola obowiązkowe

Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych