Napisz do nas...

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Posiadam projektSzukam Projektu

Posiadam działkęSzukam działki

Lokalizacja działki (wymagane)


Skąd się o nas dowiedziałeś:

internetpolecenie znajomychtargibaner reklamowy

inne źródło:

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez FuturaDom Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu w celu przesyłania / przekazywania treści marketingowych na mój adres e-mail / numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.
* Podstawa prawna:
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”)

domy szkieletowe


Domy szkieletowe – gotowe domy kanadyjskie
Technologia kanadyjska nazywana inaczej szkieletową 
– jest powszechna w wielu rejonach świata o klimacie zbliżonym do występującego w Polsce. Dzięki profesjonalnym materiałom dom taki jest ciepły, zdrowy i dużo tańszy w porównaniu z innymi technologiami.

Technologia kanadyjska właściwie nie posiada ograniczeń konstrukcyjnych. Pozwala na wybór dowolnego kształtu domu, ale też bez większych trudności możemy postawić budynek parterowy, piętrowy, z podpiwniczeniem lub bez. Konstrukcja szkieletowa pozwala również na dowolne, dostosowane do indywidualnych potrzeb i kształtowanie dowolnej przestrzeni wewnętrznej

Do budowy domu w technologii szkieletowej wykorzystuje się materiały pochodzenia naturalnego, takie jak drewno, płyty wiórowe, wełna mineralna, płyty gipsowo kartonowe. Konstrukcję nośną domu stanowi szkielet. Składa się on z drewnianych słupów i belek, które łączone są przy pomocy gwoździ, kleju lub specjalnych łączników. Ściany zewnętrzne powstają poprzez obudowanie szkieletu warstwami wykończeniowymi, zarówno od strony elewacji, jak i od wewnątrz. Pomiędzy nimi umieszcza się termoizolację. Cały proces powstawania poszczególnych elementów domu odbywa się na placu budowy.

Jednak największym ryzykiem przy budowie domu szkieletowego jest czynnik ludzki. Krótko mówiąc ta technologia wymaga doskonałych fachowców, którzy są z nią znakomicie obeznani. Użycie do budowy niewłaściwego drewna (zbyt wilgotnego lub prosto z tartaku bez obróbki), nieumiejętne łączenie elementów czy wreszcie złe wykończenie – to wszystko może spowodować nieszczelność termiczną lub wręcz gnicie konstrukcji. Niezmierne istotne jest również bieżące utrzymanie – nie można dopuścić do uszkodzenia rynien i innych elementów odprowadzających wodę lub też naruszenia zewnętrznej warstwy tynku i ocieplenia. Gotowe domy szkieletowe, gotowe domy kanadyjskie.

Popularność technologii kanadyjskiej od lat nie spada – to najlepszy dowód na to, że warto rozważyć budowę takiego domu jeśli potrzebujemy wybudować tanio i szybko.

Futuradom – Domy szkieletowe – gotowe domy kanadyjskie