Zaoszczędź nawet 5-cyfrową  kwotę budując energoosczędny dom z FuturaDom

Energooszczędne budynki mieszkalne

Dlaczego warto?

W procesie budowy domów energooszczędnych, przewagą nad tradycyjnymi technologiami jest to, iż ściany w swojej konstrukcji wykonane są prawie w całości z materiałów termoizolacyjnych. Pozwala to na dużą oszczędność powierzchni użytkowej w stosunku do powierzchni zabudowy. Przy technologii tradycyjnej grubość ścian zewnętrznych musiałaby mieć ponad dwukrotną grubość, aby zbliżyć się swoją energooszczędnością do domów energooszczędnych.

  IMIĘ I NAZWISKO / FIRMA *

  ADRES E-MAIL *

  TELEFON

  * Pola obowiązkowe

  Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych

  Komfort cieplny

  Wysoka jakość materiałów izolacyjnych, sprawia, że wewnątrz domu tworzy się ciepły mikroklimat, który zapewnia komfort cieplny użytkownikom

  Niskie koszty eksploatacji

  Dzięki specjalnej budowie oraz wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, koszty eksploatacji sprowadzane są do minimum

  Bezpieczeństwo inwestycji

  Dzięki naszemu doświadczeniu unikniesz typowych błędów występujących przy budowie domu. Nasi klienci regularnie oszczędzają od 50 000 do 100 000 zł.

  Dlaczego dom energooszczędny?

  Niższe koszty ogrzewania i eksploatacji

  Zmieniające się na rynku energii realia cenowe, wymusiły na Inwestorach zupełnie nowy sposób myślenia o budowie swojego domu. Nie tylko sposób wykonania czy materiały użyte do produkcji, ale przede wszystkim coraz lepsze współczynniki przenikalności cieplnej pozwalające na maksymalną oszczędność kosztów eksploatacji domu przez cały okres jego użytkowania są często decydującym elementem podczas wyboru technologii i wykonawcy.

  Wybór, jakie materiały zostaną użyte do budowy naszego domu jest zawsze trudny. Dostępność materiałów a także coraz większe doświadczenie firm oferujących budynki energooszczędne pozwala na dokonywanie świadomego wyboru pomiędzy budownictwem „tanim” w wykonaniu a „tanim” w eksploatacji.

  Wyższy komfort i bezpieczeństwo energetyczne

  Budując dom w technologii pasywnej, energooszczędnej czy zero lub plus energetycznej zyskujesz bezpieczeństwo. Niezależnie od tego czy Twój dostawca prądu będzie w stanie dostarczyć prąd, Ty będziesz w stanie wyprodukować odpowiednią ilość prądu aby korzystać z urządzeń elektrycznych.

  Dlaczego Futuradom?

  Bezbłędna obsługa procesu w Twoim imieniu

  Od początku naszej działalności czyli od 2007 r. stawiamy na to aby pomagać inwestorom na każdym etapie inwestycji. Pomagamy w wyborze projektu, materiałów, budowie, dostosowaniu a także na etapie wykończenia. Zdajemy sobie sprawę, że mnogość rozwiązań może przyprawiać o zawrót głowy, dlatego bierzemy to na siebie.

  Nasi konsultanci śledzą bieżące trendy rozwoju branży mieszkaniowej. Implementujemy najnowsze rozwiązania dla naszych klientów, sprawiając, że inwestycje przez nas realizowane są nie tylko komfortowe ale również opłacalne w długim terminie.

  Sprawdź nasze broszury

  Pomagamy naszym klientom w każdym procesie, od koncepcji architektonicznej, przez zagospodarowanie działki, projekt konstrukcyjno – wykonawczy, po projekty branżowe (energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz), powstają indywidualne projekty autorskie jak i adaptacje do naszej technologii już istniejących rozwiązań – indywidualnych i typowych. Klient ma pełen komfort wpsółpracy z jedną, profesjonalną firmą, od koncepcji aż po wykończenie swojego domu do stanu deweloperskiego.

  Dzięki temu klient unika wielu błędów, które mogą wyniknąć z braku doświadczenia oraz straty czasu we współpracy z wieloma podwykonawcami. Klient otrzymuje gwarancję stałej ceny z umowy przez cały okres budowy, fachowe doradztwo oraz wysoką jakość wykonywanych przez naszą firmę prac.

  Zaoszczędź swoje pieniądze, dzięki naszemu doświadczeniu

  Zostaw swoje dane a w ciągu 24h nasz konsultant skontaktuje się z Tobą

   IMIĘ I NAZWISKO / FIRMA *

   ADRES E-MAIL *

   TELEFON

   * Pola obowiązkowe

   Zapoznałem się z informacjami o administratorze i przetwarzaniu danych

   Previous Next
   Close
   Test Caption
   Test Description goes like this