Napisz do nas...

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Posiadam projektSzukam Projektu

Posiadam działkęSzukam działki

Lokalizacja działki (wymagane)


Skąd się o nas dowiedziałeś:

internetpolecenie znajomychtargibaner reklamowy

inne źródło:

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez FuturaDom Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu w celu przesyłania / przekazywania treści marketingowych na mój adres e-mail / numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.
* Podstawa prawna:
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”)

projekty indywidualne

Setki projektów w katalogach, tysiące projektów na stronach internetowych, mnóstwo propozycji, ale żaden nie spełnia Państwa oczekiwań.

Pierwsze co wówczas przychodzi do głowy to móc połączyć kilka projektów w jeden. Niestety projekty gotowe nie dają takich możliwości. W FuturaDom możecie Państwo być autorem własnego projektu, który stworzą Państwo przy współpracy z naszymi specjalistami.

Podczas jednego spotkania przeniesiemy na papier Państwa plany, wizje i marzenia, pozostawiając poczucie efektywnie spędzonego czasu, a nasi architekci bazę do opracowania szczegółowego projektu architektonicznego w wybranej przez Państwa technologii.