Napisz do nas...

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Posiadam projektSzukam Projektu

Posiadam działkęSzukam działki

Lokalizacja działki (wymagane)


Skąd się o nas dowiedziałeś:

internetpolecenie znajomychtargibaner reklamowy

inne źródło:

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez FuturaDom Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu w celu przesyłania / przekazywania treści marketingowych na mój adres e-mail / numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.
* Podstawa prawna:
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”)

projekty

Aby zbudować dom konieczny jest projekt. Skorzystaj z naszej oferty a my pomożemy Ci w dokonaniu najlepszego dla Ciebie wyboru. Pomożemy Ci realizować Twoje marzenia.

icon
projekty futuradom

Projekty przygotowane przez naszych architektów.

projekty indywidualne

Nasi architekci pomogą przenieść Państwa wizje na projekt, który umożliwi realizacje wymarzonego domu

projekty gotowe

FuturaDom współpracuje z wieloma biurami projektowymi oferującymi projekty gotowe.


Projekty indywidualne

Na życzenie naszych klientów wykonujemy adaptację projektów gotowych do warunków miejscowych, plan zagospodarowania działki oraz część formalno – prawną projektu budowlanego. Wprowadzamy również wszelkie dopuszczalne przez autorów projektu zmiany w części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacyjnej.

Aby otrzymać wycenę domu w preferowanym stanie wykończenia, prosimy przesłać na nasz adres mailowy link do wybranego projektu lub jego symbol i nazwę pracowni z jakiej pochodzi.

wybrane projekty futuradom