O firmie

FuturaDom jest jedyną firmą w Polsce stosującą nowatorską metodę budowy łączącą w sobie wszelkie zalety systemu ściany prefabrykowanej z ekologicznymi materiałami izolacyjnymi STEICO Ÿ.

O nas

W obecnych czasach na rynku budowlanym w Polsce potencjalny Inwestor może poczuć się nieco zdezorientowany, zagubiony . Dostępne są różne technologie budowania domów, a każda przedstawiana jest jako ta najlepsza.

Zaczynając od składanych na placu budowy "kanadyjczyków", przez profesjonalne firmy proponujące prefabrykowane elementy, z których powstają szybkie w montażu i energooszczędne domy gotowe, kończąc na tradycyjnych - murowanych.

Potrzeba wiele czasu by kolejno porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, porównać chociażby podstawowe technologie... a jeszcze więcej uwagi by dostrzec te najważniejsze dla Nas cechy i podjąć właściwą decyzję.

Po wielu takich spotkaniach, długich dyskusjach pozostają nam wątpliwości z którymi zostajemy praktycznie sami. Kogokolwiek poprosimy o radę każdy zaproponuje nam swój własny produkt jako najtańszy, najlepszy, niezastąpiony...

Właśnie dlatego, wychodząc na przeciw wszystkim tym, którzy szukają obiektywnego profesjonalizmu i szanują swój czas, stworzyliśmy firmę FuturaDom, której działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu specjalistów z branży firm budowlanych, realizujących zamówienia w przeróżnych technologiach.

Zamiast odwiedzać dziesiątki firm budowlanych i biur projektowych zapraszamy Cię na spokojną rozmowę, podczas której rozwiejesz swoje ostatnie wątpliwości, dotyczące  technologii i projektu. Znajdziesz chętnych do pomocy i życzliwych ludzi, którzy zaproponują koncepcję Twojego domu, jak również zrealizują Twój projekt w wybranej technologii.

Doradzimy Ci tak jak potrafimy najlepiej.

Daj sobie możliwość uczciwego wyboru i unikaj subiektywnych opinii przedstawicieli handlowych poszczególnych technologii !!!

 

 

 

Dlaczego właśnie FuturaDom?

 1. Energooszczędność. 
  Elementy ścian, stropów i dachów w technologii ISOWOOD spełniają najbardziej wyostrzone normy cieplne stawiane budynkom energooszczędnym. Wykorzystując technologię ISOWOOD możemy zaprojektować, wyprodukować i zbudować dom o parametrach domu pasywnego!
 2. Ekologia. 
  Wszystkie elementy konstrukcyjne oraz materiał izolacyjny w systemie ISOWOOD wykonane są z drewna i włókien drzewnych. Dzięki temu jest to dom całkowicie ekologiczny, idealny zarówno dla miłośników natury jak i ludzi chcących pozbyć się kłopotów związanych z wszelkiego rodzaju alergiami.
 3. Tempo budowy. 
  W zaledwie kilka dni po rozpoczęciu montażu dom jest całkowicie wykończony z zewnątrz, umożliwiając dalsze prace instalacyjne i wykończeniowe w jego wnętrzu, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Możliwe jest również takie rozłożenie harmonogramu, aby postęp prac był dopasowany do możliwości finansowych Inwestora.
 4. Obsługa Klienta. 
  Klient i jego wizja domu to główna siła napędowa wszystkich naszych poczynań. Szczycimy się tym, iż każdy Klient, który wraz z nami zbudował swój dom jest Klientem zadowolonym i jest to jedyna rekomendacja, na jaką sobie pozwalamy!
 5. 30 letnia gwarancja. 
  Na dostarczony dom w systemie ISOWOOD udzielamy Państwu 30 - letniej gwarancji na statykę i konstrukcję wszystkich elementów ścian, stropów i dachu wraz z montażem.
 6. Elastyczność. 
  Każdy projekt dopasowujemy ściśle do wyobrażeń, potrzeb i możliwości naszego Klienta jak również do warunków panujących na działce.
 7. Olbrzymi wybór projektów. 
  Projekty wiodących pracowni architektonicznych, indywidualne projekty Klienta, jak również te wykonane przez naszego architekta stanowią podstawę do opracowania przez nasze biuro konstruktorów projektu wykonawczego, według którego wyprodukowany zostanie dom w systemie ISOWOOD.
 8. Nieograniczone możliwości technologiczne. 
  Domy jednorodzinne, szeregowe i wielorodzinne, hotele, przychodnie zdrowia i apteki, budynki produkcyjno - biurowe i hale magazynowe - technologia ISOWOOD pozwala na realizację obiektów o różnorodnych gabarytach i przeznaczeniu.
 9. Fachowa pomoc w załatwieniu formalności. 
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klienta, FuturaDom w ramach swojej współpracy z Doradcami Regionalnymi wspomaga Inwestora w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.
 10. Fachowa pomoc w uzyskaniu finansowania inwestycji. 
  Nasi Doradcy chętnie zaaranżują spotkanie z kompetentnym doradcą kredytowym, który pomoże w wyborze najlepszej oferty finansowania Inwestycji i przeprowadzi przez wszelkie związane z tym formalności.
 11. Zakres wykonywanych prac 
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, FuturaDom oprócz budowy samego domu wykończonego kompletnie z zewnątrz, wykonuje energooszczędne płyty fundamentowe, a sam dom wykończy wewnątrz w zakresie oczekiwanym przez przyszłego Inwestora.

Napisz do nas

FuturaDom,

domy z poddaszem użytkowym,

domy parterowe,

nowe domy, domy jednorodzinne,

domy pasywne,

domy szkieletowe,

domy kanadyjskie,

tanie domy,

technologia ISOWOOD,

technologia tradycyjna,

domy prefabrykowane,

domy energooszczędne,

domy pod klucz, domy szeregowe, domy ekologiczne,

domy gotowe,

domy mieszkalne,

budujemy domy,

domy całoroczne, domy fińskie, domy rekreacyjne,

projekty domów,

domy drewniane,

domy skandynawskie, domy małe, domy segmentowe,

budowa domów,

nasze realizacje,

finansowanie inwestycji,

formalności urzędowe,

kontakt