Napisz do nas...

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Posiadam projektSzukam Projektu

Posiadam działkęSzukam działki

Lokalizacja działki (wymagane)


Skąd się o nas dowiedziałeś:

internetpolecenie znajomychtargibaner reklamowy

inne źródło:

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez FuturaDom Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu w celu przesyłania / przekazywania treści marketingowych na mój adres e-mail / numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.
* Podstawa prawna:
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”)

o firmie

POZNAJ HISTORIĘ NASZEJ FIRMY!

Pod koniec 2007 roku grupa ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej założyła Spółkę FuturaDom, której misją stało się realizowanie energooszczędnych budynków mieszkalnych o nowoczesnej architekturze, przy użyciu nowatorskich technologii. Dzięki temu, że firma od początku swojej działalności stawiała na zaspokajanie indywidualnych potrzeb, każdego roku notuje stały wzrost popularności wśród Klientów otwartych na nowoczesne rozwiązania i poszukujących wysokiej jakości produktów. Poprzez połączenie tradycyjnych metod budowania z innowacyjnymi systemami grzewczymi, FuturaDom zaprojektuje i wybuduje dom nie tylko energooszczędny i pasywny ale nawet zero i plus energetyczny.

Domy energooszczędne, gotowe domy kanadyjskie, domy pasywne, gotowe domy prefabrykowane, domy szkieletowe.
Projekty, realizacja – Łódź i cała Polska.

W obecnych czasach na rynku budowlanym w Polsce potencjalny Inwestor może poczuć się nieco zdezorientowany, zagubiony . Dostępne są różne technologie budowania domów, a każda przedstawiana jest jako ta najlepsza.

Zaczynając od składanych na placu budowy „kanadyjczyków”, przez profesjonalne firmy proponujące prefabrykowane elementy, z których powstają szybkie w montażu i energooszczędne domy gotowe, kończąc na tradycyjnych – murowanych.

Potrzeba wiele czasu by kolejno porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, porównać chociażby podstawowe technologie… a jeszcze więcej uwagi by dostrzec te najważniejsze dla Nas cechy i podjąć właściwą decyzję.

Po wielu takich spotkaniach, długich dyskusjach pozostają nam wątpliwości z którymi zostajemy praktycznie sami. Kogokolwiek poprosimy o radę każdy zaproponuje nam swój własny produkt jako najtańszy, najlepszy, niezastąpiony…

Zamiast odwiedzać dziesiątki firm budowlanych i biur projektowych zapraszamy na spokojną rozmowę, podczas której rozwiejecie Państwo swoje ostatnie wątpliwości, dotyczące  technologii i projektu. Znajdziecie Państwo chętnych do pomocy i życzliwych ludzi, którzy zaproponują koncepcję domu, jak również zrealizują Państwa projekt w wybranej technologii.

Doradzimy tak jak potrafimy najlepiej.